AGNIESZKA DZIEDZIC

Producentka. Założyła Koi Studio wspólnie z Jakubem Burakiewiczem w 2013 roku. Za swój fabularny debiut – „Małe Stłuczki” Irka Grzyba i Oli Gowin została wyróżniona przez KIPĘ i PISF nagrodą dla Najlepszego Debiutującego Producenta. Jej kolejny film – „Tarapaty” w reżyserii Marty Karwowskiej był najchętniej oglądanym w kinach filmem familijnym po 1989 roku (ponad 320 tysięcy widzów). Aga Dziedzic jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Wajdy, a także uczestniczką prestiżowych warsztatów dla producentów filmowych EAVE i EAVE Puentes. Zasiada w radzie Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych i jest jednym z założycieli Polskiej Gildii Producentów.

JAKUB BURAKIEWICZ

Operator filmowy i reklamowy. Współzałożyciel Koi Studio i Koi Rental. Absolwent PWSFTviT w Łodzi. Autor zdjęć do dokumentów, teatrów telewizji i krótkich metraży. Jako operator współpracuje z wieloma producentami w Polsce i za granicą. Reprezentuje go agencja Match&Spark.

 

aGNIESZKA SKALSKA

Producentka i specjalistka ds. PR. Z Koi Studio związana jest od 2014 roku. Prowadzi developmenty filmowe oraz zajmuje się promocją i PR filmów. Jako producentka zadebiutowała filmem dokumentalnym w reżyserii Mateja Bobrika „Nasza mała Polska”. Wcześniej uczestniczyła w kampaniach promocyjnych filmów dokumentalnych i fabularnych, m.in. nominowanej do Oscara „Joanny” Anety Kopacz, czy nagradzanych na festiwalach „Mów mi Marianna” w reżyserii Karoliny Bielawskiej i „Intruz” Magnusa von Horna. Ukończyła Uniwersytet Warszawski i warsztaty MAIA.

Alicja Grawon-Jaksik

Z branżą audiowizualną zawodowo związana od 2006 roku, specjalizuje się w kwestiach biznesowych i prawnych związanych z działalnością producentów filmowych. W latach 2013-2018 dyrektorka Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych, w latach 2016-2018 członkini Rady ds. Cyfryzacji w Ministerstwie Cyfryzacji. między 2011-2013 reprezentantka MKiDN w Komitecie programu MEDIA. Absolwentka WRiTV w Katowicach, ukończyła studia doktoranckie SWPS. Gościnny wykładowca Wajda School, PWSFTviT. W Koi Studio zajmuje się kwestiami finansowymi i formalno-prawnymi aspektami produkcji naszych filmów. 

GRZEGORZ ADACH

Zajmuje się promocją i social media Koi Rental. Student wydziału operatorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej. Pasjonat sztuk wizualnych, przed rozpoczęciem studiów zajmował się malarstwem, grafiką i animacją poklatkową. Asystent kamery, autor zdjęć do krótkich metraży, fotosista “Mowy Ptaków” Xaverego Żuławskiego. 

PIOTR "DEWIK" PYSKLAK

Czuwa nad sprzętem w Koi Rental. Jest na pierwszej linii frontu kiedy potrzebujecie narzędzi do swoich produkcji. 
Jeśli usłyszycie “nie ma, akurat wyszło ale zaraz się coś ogarnie” to rozmawiacie właśnie z nim. 
Na swojej burzliwej drodze życia miał okazje współpracować z wieloma ciekawymi artystami  takimi jak Coma, The Analogs, Farben Lehre, Vienio, Hunter, Kamil Bednarek czy Sylwia Grzeszczak. 
Pochodzi z centralnej Polski, z Łodzi, co często lubi zaznaczać. 
Wpadajcie na testy .

Wiktoria Gmurska

Stażystka. Od zawsze jej marzeniem była praca w produkcji filmowej. Chcąc nabyć doświadczenia zaczęła wspierać prace w Koi Studio oraz zajmować się niezależnymi produkcjami. Miłośniczka polskiego kina oraz animacji.

Close Menu