AGNIESZKA DZIEDZIC

Producentka. Założyła Koi Studio wspólnie z Jakubem Burakiewiczem w 2013 roku. Za swój fabularny debiut – „Małe Stłuczki” Irka Grzyba i Oli Gowin została wyróżniona przez KIPĘ i PISF nagrodą dla Najlepszego Debiutującego Producenta. Jej kolejny film – „Tarapaty” w reżyserii Marty Karwowskiej był najchętniej oglądanym w kinach filmem familijnym po 1989 roku (ponad 320 tysięcy widzów). Aga Dziedzic jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Wajdy, a także uczestniczką prestiżowych warsztatów dla producentów filmowych EAVE i EAVE Puentes. Zasiada w radzie Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych i jest jednym z założycieli Polskiej Gildii Producentów.

JAKUB BURAKIEWICZ

Operator filmowy i reklamowy. Współzałożyciel Koi Studio i Koi Rental. Absolwent PWSFTviT w Łodzi. Autor zdjęć do dokumentów, teatrów telewizji i krótkich metraży. Jako operator współpracuje z wieloma producentami w Polsce i za granicą. Reprezentuje go agencja Match&Spark.

 

aGNIESZKA SKALSKA

Producentka i specjalistka ds. PR. Z Koi Studio związana jest od 2014 roku. Prowadzi developmenty filmowe oraz zajmuje się promocją i PR filmów. Jako producentka zadebiutowała filmem dokumentalnym w reżyserii Mateja Bobrika „Nasza mała Polska”. Wcześniej uczestniczyła w kampaniach promocyjnych filmów dokumentalnych i fabularnych, m.in. nominowanej do Oscara „Joanny” Anety Kopacz, czy nagradzanych na festiwalach „Mów mi Marianna” w reżyserii Karoliny Bielawskiej i „Intruz” Magnusa von Horna. Ukończyła Uniwersytet Warszawski i warsztaty MAIA.

 

dorota zalewska

Absolwentka Wydziału Produkcji w Łódzkiej Szkole Filmowej. Z Koi Studio związana jest od 2019 roku.

Pracuje przy wszystkich filmach realizowanych w Koi Studio, w tym w szczególności przy produkcji wielokrotnie nagradzanego filmu dokumentalnego „Silent Love” w reżyserii Marka Kozakiewicza w charakterze junior producentki, a także przy filmie fabularnym „Niebezpieczni dżentelmeni” w reżyserii Macieja Kawalskiego – tym razem łącząc funkcje junior producentki i młodszej administratorki.

„Jest G” w reżyserii Marka Głuszczaka będzie jej producenckim debiutem

GRZEGORZ ADACH

Zajmuje się promocją i social media Koi Rental. Student wydziału operatorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej. Pasjonat sztuk wizualnych, przed rozpoczęciem studiów zajmował się malarstwem, grafiką i animacją poklatkową. Asystent kamery, autor zdjęć do krótkich metraży, fotosista “Mowy Ptaków” Xaverego Żuławskiego. 

Close Menu