Kontakt

o-nas Biuro Koi Studio Madalińskiego 73/75 lok.5 02-549 Warszawa

Adres korespondencyjny Słupecka 4/29 02-309 Warszawa

Adres magazynu  Kierbedzia 4  00-728 Warszawa

Agnieszka Dziedzic  Producer
(+48) 605 164 104
agnieszka@koi-studio.pl

Agnieszka Skalska  PR & Film Development (urlop macierzyński)
(+48) 509 236 089
askalska@koi-studio.pl

Ola Cyganek  Production Manager
(+48) 694 685 161
ola@koi-studio.pl

Maja Bisikiewicz  produkcja “Tarapaty”
(+48) 661 161 000
maja@koi-studio.pl

Maciej Zdrojewski  Rental
(+48) 509 464 077
maciej@koi-studio.pl

Jakub Burakiewicz  Rental
(+48) 607 204 774
jakub@koi-studio.pl

Spółka z. o.o.     02-309 Warszawa     Słupecka 4/29     Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawa nr KRS 408095 NIP: 7010332782     kapitał zakładowy 170 000 PLN     REGON: 145978880 Rachunek w ING Bank Śląski: 79 1050 1012 1000 0023 6049 1175